Jozef Laco

Pracujem 16 rokov ako lešenár, mám skúsenosti s rôznymi typmi lešenia. Som zodpovedný, flexibilný a férový. Moja priorita je rodina a vo voľnom čase sa venujem turistike, plávaniu a rád si pozriem dobrý film či prečítam zaujímavú knihu.

Pavol Židek

Z predchádzajúceho zamestnania využívam hlavne manažérske schopnosti ako napríklad proaktívny prístup k práci. Vďaka nemu hľadám alternatívne riešenia, ako sa vyhnúť prípadným problémom. Som cieľavedomý, svojím spôsobom kreatívny, dôsledný a hlavne zodpovedný. Snažím sa byť lojálny a pozerať sa dopredu ako na lepšie časy, kde je vždy možné niečo zlepšiť pre dobro všetkých. Spoľahlivosť je jedna z vlastností, ktorú kolegovia u mňa oceňujú pri riešení rôznych problémov nielen v práci, keďže trávime spolu čas aj mimo práce. Rád trávim čas s rodinou, venujem sa samovzdelávaniu, cestovaniu a športu.

Jazyky, ktoré ovládam: plynule rozprávam anglicky a poľsky.

Miroslav Schut

Vyštudoval som účtovníctvo a podnikanie na Obchodnej akadémii v Prievidzi. Po škole som už vedel, že to nebude práca, ktorú chcem vykonávať dlhodobo, a preto som skúšal rôzne pozície od kovo-výroby až po gastro. V roku 2019 som si povedal, že je opäť čas na zmenu a nastúpil som do Aluka ako skladník lešenia vo Švédsku. S pomocou vedenia a kolegov som sa prepracoval na pomocného lešenára a neskôr na teamleadra. Zodpovednosť za ľudí a naše výkony mi nikdy neboli cudzie. V roku 2022 bola moja snaha opäť ocenená a dostal som povýšenie na moju súčasnú pozíciu. Svoj čas najradšej trávim s dcérou, ženou a samozrejme celou rodinou.

Ján Ondo

Dlhoročné skúsenosti s lešením získavam po celej Európe. Jedným z mojich kľúčov k úspechu je riadenie, koordinácia a motivácia pracovnej sily, ktorá zabezpečuje, že tím pracuje maximálne efektívne.

Teo

Dohovorím sa: s každým. Mám rád veci pod kontrolou a strááášne nerád robím kompromisy…

Continue reading

Matej Gaško

Dohovorím sa: anglicky, nemecky, poľsky. Matej má dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva konkrétne…

Continue reading

Mgr. Petra Krnáčová

Mám ukončené magisterské štúdium na Pedagogickej fakulte univerzity Mateja Bela. Cez tri roky som pôsobila v zahraničí a po na návrate na Slovensko sa zamestnala v oblasti administratívy a práci s ľuďmi. V rámci komunikačných zručností disponujem asertívnou komunikáciou a spoľahlivosť, či samostatnosť sú mi vlastnosti vôbec nie cudzie. Vo voľnom čase rada čítam knihy a aktívne sa venujem športu.