Jozef Laco

Pracujem 16 rokov ako lešenár, mám skúsenosti s rôznymi typmi lešenia. Som zodpovedný, flexibilný a férový. Moja priorita je rodina a vo voľnom čase sa venujem turistike, plávaniu a rád si pozriem dobrý film či prečítam zaujímavú knihu.

Miroslav Schut

Vyštudoval som účtovníctvo a podnikanie na Obchodnej akadémii v Prievidzi. Po škole som už vedel, že to nebude práca, ktorú chcem vykonávať dlhodobo, a preto som skúšal rôzne pozície od kovo-výroby až po gastro. V roku 2019 som si povedal, že je opäť čas na zmenu a nastúpil som do Aluka ako skladník lešenia vo Švédsku. S pomocou vedenia a kolegov som sa prepracoval na pomocného lešenára a neskôr na teamleadra. Zodpovednosť za ľudí a naše výkony mi nikdy neboli cudzie. V roku 2022 bola moja snaha opäť ocenená a dostal som povýšenie na moju súčasnú pozíciu. Svoj čas najradšej trávim s dcérou, ženou a samozrejme celou rodinou.

Ján Ondo

Dlhoročné skúsenosti s lešením získavam po celej Európe. Jedným z mojich kľúčov k úspechu je riadenie, koordinácia a motivácia pracovnej sily, ktorá zabezpečuje, že tím pracuje maximálne efektívne.

Teo

Dohovorím sa: s každým. Mám rád veci pod kontrolou a strááášne nerád robím kompromisy…

Continue reading

Matej Gaško

Dohovorím sa: anglicky, nemecky, poľsky. Matej má dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva konkrétne…

Continue reading

Mgr. Jana Orosova

Dohovorím sa: anglicky

Vo firme mám na starosti: zodpovednosť za fungovanie a vedenie oddelenia ľudských zdrojov, nábor nových zamestnancov, organizáciu a vedenie výberových procesov a starostlivosť o zamestnancov a subdodávateľov

Niečo o mne: náboru a komplexnej starostlivosti o zamestnancov pre strojárenský a stavebný priemysel sa profesijne venujem od roku 2011. Dynamika, ktorú so sebou táto práca prirodzene prináša ma napĺňa a baví. Práca s ľuďmi so sebou prináša každodenné výzvy, ktoré prekonávam s úsmevom. Vo voľnom čase sa venujem najmä svojej rodine, turistike a behu.

Mgr. Lea Rollová

Navštevovala som základnú a strednú školu v Nemecku a v USA. Na Slovensku som úspešne ukončila magisterské štúdium na Fakulte manažmentu Univerzity Komenského. Po štúdiu som pracovala v administratíve. Rada sa učím nové jazyky, momentálne sa plne venujem japončine. Okrem toho rada cestujem a športujem.
Jazyky ktoré ovládam: nemecký, anglický a japonský.