Teo

Dohovorím sa: s každým. Mám rád veci pod kontrolou a strááášne nerád robím kompromisy…

Continue reading

Miroslav Schut

Dohovorím sa: Anglicky, poľsky
Vo firme mám na starosti: koordináciu, plánovanie turnusov a plynulý chod projektov, sklad, vozový park a príslušnú administratívu

Niečo o mne: Vyštudoval som účtovníctvo a podnikanie. Po škole som už vedel, že to nebude práca, ktorú chcem vykonávať dlhodobo a preto som skúšal rôzne pozície. V roku 2019 som nastúpil do Aluka ako skladník         lešenia a angličtinár. S pomocou kolegov a vedenia Aluka som sa prepracoval až na pozíciu projektového managera vo Švédsku. Zodpovednosť za ľudí a naše výkony mi nikdy neboli cudzie. V roku 2023 bola moja snaha         opäť ocenená a dostal som ponuku pracovať pre Aluko z kancelárie na Slovensku na pozícii operačného managera.

Svoj voľný čas najradšej trávim s rodinou, hlavne dcérou a ženou.

Matej Gaško

Dohovorím sa: anglicky, nemecky, poľsky. Matej má dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva konkrétne…

Continue reading

Ing. Gabriela Kopková

Vo firme mám na starosti: spracovanie hodín a príprava podkladov vo výplatnom termíne, zabezpečenie trajektov, leteniek, evidencia BOZP.

Niečo o mne: V oblasti ľudských zdrojov pracujem od roku 2014. Hlavnou výzvou v obore HR sú ľudia s rôznymi pracovnými a osobnými skúsenosťami , ktorých sa snažím za každých okolnosti rešpektovať.
Zastávam názor, že skvelá partia ľudí vedie k skvelej práci.
Môj životný štýl je úzko spätý s dobrým jedlom, cestovaním a  priateľmi,  ktorí sú  pre mňa života budičom a zdrojom inšpirácie zároveň.

Mgr. Jana Orosova

Dohovorím sa: anglicky

Vo firme mám na starosti: zodpovednosť za fungovanie a vedenie oddelenia ľudských zdrojov, nábor nových zamestnancov, organizáciu a vedenie výberových procesov a starostlivosť o zamestnancov a subdodávateľov

Niečo o mne: náboru a komplexnej starostlivosti o zamestnancov pre strojárenský a stavebný priemysel sa profesijne venujem od roku 2011. Dynamika, ktorú so sebou táto práca prirodzene prináša ma napĺňa a baví. Práca s ľuďmi so sebou prináša každodenné výzvy, ktoré prekonávam s úsmevom. Vo voľnom čase sa venujem najmä svojej rodine, turistike a behu.

Mgr. Lea Rollová

Navštevovala som základnú a strednú školu v Nemecku a v USA. Na Slovensku som úspešne ukončila magisterské štúdium na Fakulte manažmentu Univerzity Komenského. Po štúdiu som pracovala v administratíve. Rada sa učím nové jazyky, momentálne sa plne venujem japončine. Okrem toho rada cestujem a športujem.
Jazyky ktoré ovládam: nemecký, anglický a japonský.