Teo

Dohovorím sa: s každým. Mám rád veci pod kontrolou a strááášne nerád robím kompromisy…

Continue reading

Matej Gaško

Dohovorím sa: anglicky, nemecky, poľsky. Matej má dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva konkrétne…

Continue reading

Mgr. Petra Krnáčová

Mám ukončené magisterské štúdium na Pedagogickej fakulte univerzity Mateja Bela. Cez tri roky som pôsobila v zahraničí a po na návrate na Slovensko sa zamestnala v oblasti administratívy a práci s ľuďmi. V rámci komunikačných zručností disponujem asertívnou komunikáciou a spoľahlivosť, či samostatnosť sú mi vlastnosti vôbec nie cudzie. Vo voľnom čase rada čítam knihy a aktívne sa venujem športu.

Mgr. Jana Orosova

Dohovorím sa: anglicky

Vo firme mám na starosti: zodpovednosť za fungovanie a vedenie oddelenia ľudských zdrojov, nábor nových zamestnancov, organizáciu a vedenie výberových procesov a starostlivosť o zamestnancov a subdodávateľov

Niečo o mne: náboru a komplexnej starostlivosti o zamestnancov pre strojárenský a stavebný priemysel sa profesijne venujem od roku 2011. Dynamika, ktorú so sebou táto práca prirodzene prináša ma napĺňa a baví. Práca s ľuďmi so sebou prináša každodenné výzvy, ktoré prekonávam s úsmevom. Vo voľnom čase sa venujem najmä svojej rodine, turistike a behu.

Mgr. Lea Rollová

Navštevovala som základnú a strednú školu v Nemecku a v USA. Na Slovensku som úspešne ukončila magisterské štúdium na Fakulte manažmentu Univerzity Komenského. Po štúdiu som pracovala v administratíve. Rada sa učím nové jazyky, momentálne sa plne venujem japončine. Okrem toho rada cestujem a športujem.
Jazyky ktoré ovládam: nemecký, anglický a japonský.