Tomáš Repka

Práci s lešením sa venujem už 13 rokov. Som cieľavedomý a rád doťahujem veci do konca. Mám rád výzvy, ktoré Aluko ponúka lebo chcem napredovať nielen v oblasti lešenia.

Continue reading

Jozef Laco

Pracujem 16 rokov ako lešenár, mám skúsenosti s rôznymi typmi lešenia. Som zodpovedný, flexibilný a férový. Moja priorita je rodina a vo voľnom čase sa venujem turistike, plávaniu a rád si pozriem dobrý film či prečítam zaujímavú knihu.

Miroslav Schut

Vyštudoval som účtovníctvo a podnikanie na Obchodnej akadémii v Prievidzi. Po škole som už vedel, že to nebude práca, ktorú chcem vykonávať dlhodobo, a preto som skúšal rôzne pozície od kovo-výroby až po gastro. V roku 2019 som si povedal, že je opäť čas na zmenu a nastúpil som do Aluka ako skladník lešenia vo Švédsku. S pomocou vedenia a kolegov som sa prepracoval na pomocného lešenára a neskôr na teamleadra. Zodpovednosť za ľudí a naše výkony mi nikdy neboli cudzie. V roku 2022 bola moja snaha opäť ocenená a dostal som povýšenie na moju súčasnú pozíciu. Svoj čas najradšej trávim s dcérou, ženou a samozrejme celou rodinou.

Ján Ondo

Dlhoročné skúsenosti s lešením získavam po celej Európe. Jedným z mojich kľúčov k úspechu je riadenie, koordinácia a motivácia pracovnej sily, ktorá zabezpečuje, že tím pracuje maximálne efektívne.